» Strona główna   » Wydarzenia   » 2017

Dzień Myśli Braterskiej - obchody w Bielsku Podlaskim i Siemiatyczach

Dzień Myśli Braterskiej to dzień urodzin Harcerza! To niepowtarzalna, pełna magii doba, gdy wszyscy harcerze przesyłają sobie życzenia.

W imieniu Komendy Hufca ZHP w Bielsku Podlaskim zapraszam wszystkich na obchody naszego święta do Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim 22 lutego 2016 roku na godzinę 16:00. Spędźmy ten czas razem, ciesząc się towarzystwem bliskich nam osób!

Dzień Myśli Braterskiej to również w tym roku okazja do wyjazdu! W imieniu Komendy Hufca i 33 DH "Adept" z Siemiatycz zapraszam Was na spędzenie dnia w harcerskim gronie na przygodzie! 18 lutego 2017 roku, od godziny 11:00 macie okazję spotkać się na harcerskim szlaku! Nie zwlekajcie, nie zastanawiajcie się! Taka okazja zdarza się tylko raz w roku :)
Zgłoszenia należy przesłać pod adres mail dh33adept@gmail.com. Składka zadaniowa wynosi 5 zł od osoby. W przypadku dużej liczby zgłoszeń istnieje możliwość zorganizowania transportu z Bielska Podlaskiego.

Więcej informacji na stronie dh33adept.blogspot.com

Z harcerskimi pozdrowieniami,